Pracovná pozícia:

Operátor/ka výroby na 2 a 3 zmeny

Staňte sa jedným z nás

Rozširujeme náš tím v Krakovanoch! Odštartujte svoju kariéru u nás ešte dnes!
Pridajte sa k nám a poďte pracovať ako operátor výroby.

Náplň práce

Prijmeme šikovných, flexibilných a manuálne zručných zamestnancov do nášho tímu v Krakovanoch.

  • montážne práce na linke
  • zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami
  • dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky
  • sledovanie a dodržiavanie kvality výroby
  • práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky

Čo od uchádzačov o zamestnanie požadujeme? Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním.

  • pozícii vyhovujú uchádzači so základným vzdelaním, stredoškolským vzdelaním bez maturity, resp. stredoškolským vzdelaním s maturitou
  • uchádzači, ktorí sú flexibilní, zodpovední, spoľahliví, pracovití a manuálne zruční s ochotou a chuťou učiť sa nové veci
  • treba mať ochotu pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)
  • práca sa vykonáva v stoji

Rozširujeme náš tím v Krakovanoch! Odštartujte svoju kariéru u nás ešte dnes! Pridajte sa k nám a poďte pracovať ako operátor/operátorka výroby.

bez životopisu

2-ZMENNÁ PREVÁDZKA:

PRI NÁSTUPE: 1 057 € / mesiac

(917 € základná mzda + 100 € bonusy + 40 € príspevok na dopravu)

+ príplatky do výšky 20 €

PO ROKU: 1 184 € / mesiac + príplatky do výšky 20 €

Pri 2-zmennej prevádzke možný zárobok až do 1 077 € a po roku až do 1 204 € (v závislosti od príplatkov).

3-ZMENNÁ PREVÁDZKA:

+ príplatky až do výšky 204 €

PO ROKU: 1 184 € / mesiac + príplatky až do výšky 204 €

Pri 3-zmennej prevádzke možný zárobok až do 1 261 € a po roku až do 1 388 € (v závislosti od príplatkov).

Mám záujem o prácu

Zamestnanecké benefity

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Prax v automobilovom priemysle
  • Stravovanie zabezpečené vo firemnej jedálni
  • Mesačný príspevok v hodnote 6 eur na teplé a iontové chladené nápoje
  • Každoročné percentuálne navýšenie mzdy
  • Každoročná mimoriadna odmena (13.-ty plat) až do výšky 100%
  • Odmeny za program zlepšovania
  • Bonus za odporučenie vhodného kandidáta  350 eur
  • Príspevok na rekreáciu vo výške 275 eur ročne
  • Individuálne ohodnotenie zamestnanca podľa pracovného výkonu – mimoriadne odmeny
  • Mesačný bonusový systém a kvartálne odmeny za nulovú absenciu
  • Príplatky za nadčasy aj nad rámec Zákonníka práce
  • Príspevok na dochádzanie do zamestnania v hodnote 40 eur
  • Dovolenka 2 dni naviac po 3 rokoch zamestnania
  • Mesačné ocenenia za nulovú absenciu a darčeky za darovanie krvi
  • Spoločenské, kultúrne a športové firemné podujatia: Vianočný večierok, futbalové turnaje, výlety do prírody
  • Mikulášske balíčky pre zamestnancov
  • Príspevok na športové aktivity – vstup do Matchpoint športového areálu zdarma, prenájom ľadovej plochy v Piešťanoch

Máte záujem o pracovnú pozíciu?

Je to jednoduché. Napíšte svoje meno, tel. kontakt, prípadne e-mailovú adresu a kliknite na „Odoslať formulár“. My vás budeme kontaktovať.

Odporučte pracovnú príležitosť svojmu známemu.

Inalfa Roof Systems
Slovakia, s.r.o.

Priemyselná 573/3
922 02 Krakovany