Našim cieľom je byť najväčším

inovátorom v našom odvetví.

VIAC O NÁS

Spoločnosť Inalfa Roof Systems, s.r.o.

Jeden z najväčších výrobcov strešných systémov.Inalfa Roof Systems Group je dodávateľom svetových automobilových značiek ako Chrysler Group, General Motors, Ford Motor Groupe, BMW Groupe, Daimler Groupe, Opel, VW, Audi, Jaguar, Rolls Royce, Land Rover, Fiat, Renault, PSA, Seat, Mitsubishi, Nissan, Hyundai – Kia, Daf, MAN, Scania, Saab, Volvo, Iveco atď. 

História

Aby sme ako tím boli v budúcnosti úspešní, mali by ste vedieť niečo o našej histórii.

Spoločnosť Inalfa bola pôvodne založená v Holandsku v roku 1946 ako firma venujúca sa kovovýrobe.

Vďaka neustálym inováciám a sledovaniu trhových trendov sa spoločnosť postupne posunula smerom k automobilovému priemyslu.

V sedemdesiatych rokoch zišli z našich výrobných liniek prvé strešné systémy.

A práve strešným systémom sa venujeme až dodnes. Vyrábame inovatívne strešné systémy špičkovej kvality pre automobily a nákladné vozidlá.

Štruktúra spoločnosti

Od roku 2011 je spoločnosť Inalfa Roof Systems súčasťou skupiny BHAP.

BHAP je jedným z najväčších dodávateľov automobilových komponentov v Číne. Centrálu našej spoločnosti nájdete v meste Venray v Holandsku.

Naše závody a vývojové centrá nájdete na troch rôznych kontinentoch. V Európe, Severnej a Strednej Amerike a v Ázii.

Inovácie

Za svoj úspech vďačí spoločnosť Inalfa predovšetkým inováciám.

Sme myslitelia a zároveň podnikatelia, ktorí vždy hľadajú tie najlepšie riešenia.

Pozeráme sa dopredu, analyzujeme trendy a tvoríme.

Sme inovátormi. Byť inovátorom znamená, že sa musíte neustále snažiť o dokonalosť vo všetkom, čo robíte.

Od najväčších projektov až po ten najmenej nápadný úkon.

Výrobky a zákazníci

V našich závodoch vyrábame veľké množstvo rôznych strešných systémov pre takmer všetkých svetových výrobcov automobilov.

Všetky výrobky možno v zásade rozdeliť do dvoch skupín – systémy inštalované zvnútra vozidla a systémy montované a lepené zvonka. Ďalej rozlišujeme systémy, ktoré sa vysúvajú smerom dnu alebo smerom von.

Náš bežný strešný systém pozostáva približne zo 150 rôznych dielov.

Hodnotový reťazec a procesy

Celý vývoj a výrobu strešného systému sme zorganizovali to takzvaného „hodnotového reťazca“. Náš hodnotový reťazec pozostáva zo šiestich fáz.

Prvou fázou je inovácia -> potom nasleduje fáza obchodného vývoja -> konštrukcia -> nákup -> validácia -> výroba

Ako súčasť tímu Inalfa sú zamestnanci dôležitým článkom úspechu celého hodnotového reťazca.

Aby bola každá časť tohto procesu úspešná, musíme sa pri všetkom, čo robíme, zamerať na to, čo je najdôležitejšie – náš zákazník a koncový používateľ.

Pre rýchlo rastúcu globálnu spoločnosť, ako je aj spoločnosť Inalfa, je životne dôležité definovať a dodržiavať normy, ktorými sa riadime pri našej každodennej práci.

Preto ako náš základný vodiaci princíp používame Inalfa Process House.

Vďaka nemu dokážeme spoločne lepšie pracovať ako jeden tím. Aj vám pomôže prevziať iniciatívu a zodpovednosť za vlastné výsledky a vniesť transparentnosť do projektov.

Kvalita

S celosvetovým trhovým podielom na úrovni približne 25 % dodávame strešné systémy všetkým hlavným výrobcom automobilov na svete a takmer pre všetky vozidlá vyššej a luxusnej triedy. Ak okolo vás prejde luxusné vozidlo, ktoré má namontovaný strešný systém, je veľká pravdepodobnosť, že bol vyvinutý a vyrobený práve u nás.

Naši zákazníci sa maximálne plne spoliehajú na to, že od nás dostanú výlučne výrobky najvyššej svetovej kvality.

Musia mať dôveru nielen v naše výrobky, ale aj v našu víziu a naše plány do budúcnosti.

Aby sme dokázali udržať takúto úroveň dôvery, je nevyhnutné, aby sme sa usilovali o dokonalosť.

Každý deň v roku, každý z nás osobne aj ako súčasť tímu.

Hodnoty spoločnosti Inalfa

Budeme pokračovať v práci ako One Inalfa, budeme konať rýchlo a riešiť problémy.

Budeme prejavovať Ambície, meniť veci k lepšiemu a urýchľovať náš úspech neustálym zlepšovaním toho, čo robíme pre našich zákazníkov.

V skutočnosti budete tento rozdiel vytvárať vy – svojimi odbornými znalosťami, Vlastnou zodpovednosťou a prichádzajúc s novými riešeniami, ktoré nás posúvajú vpred.

Spoločne budeme presadzovať Pokrok tým, že budeme rozvíjať svoje schopnosti.

Tieto hodnoty už budú súčasťou procesu PPM (nastavenie cieľov, talent review, koncoročné hodnotenie).

We are in it to win it.

Budúcnosť

Čo prinesie spoločnosti Inalfa Roof Systems blízka budúcnosť a v čom vidíme najväčšie výzvy? Určili sme päť základných oblastí, na ktoré sa chceme počas nasledujúcich rokov zameriavať.

Autonómne jazdenie: Zmeny, ktoré prinesú samostatne jazdiace vozidlá.

Elektromobilita: Trendy týkajúce sa elektrifikácie vozidiel, ktoré pomôžu znížiť emisie a zabezpečia trvalú udržateľnosť.

Zameranie na človeka: zlepšovanie zážitku z vozidla a pohodlia posádky, prispôsobenie sa zmenám v oblasti mobility a budúcim ľudským potrebám.

Produktové inovácie: Neustále zlepšovanie existujúcich systémov v súlade s požiadavkami zákazníkov a štandardmi spoločnosti Inalfa.

Príbeh práce v Inalfe

Dnes viac ako kedykoľvek predtým priťahuje každá automobilová technológia skupinu špecialistov, zameraná nie na celé vozidlo, ale na zdokonalenie tých konkrétnych častí a systémov, ktoré sú ich vášňou, pričom každý prispieva k vytvoreniu vysnívaného zážitku z jazdy v automobile.

My v Inalfe milujeme tento špecializovaný prístup, ostré zameranie na rešpektovaných jednotlivcov pracujúcich spoločne ako jeden celok.

Našim zameraním sú strešné systémy automobilov. A úzko spolupracujeme s inými kreatívnymi myslami svetovo najobdivovanejších automobilových značiek s cieľom urobiť zákazníka šťastného.

Smelo sa pýtame, ako sa veci majú; cieľavedome pracujeme na ich zlepšovaní.

Keď sa spojí brilantná myseľ, silné tímové myslenie začne fungovať. Budovanie auta sa začína budovaním tímu. Ostro zameraný tím. Otvárame svoje mysle a vítame odolných ľudí, ktorí dosahujú špecifický level úspechu, tímových hráčov a ľudí, ktorí myslia dopredu a idú za tým.

Naše sídlo je v srdci technickej dokonalosti Európy. Naša prítomnosť je prominentná vo všetkých dôležitých automobilových regiónoch sveta.

Náš tím rastie, naše ciele sú stanovené a príležitosti sú otvorené: pre vás, aby ste sa stali súčasťou našej svetlej budúcnosti ako líder v odbore inovatívnych strešných systémov pre automobily.

Sme Inalfa. Jasné mysle, otvárajúce príležitosti široké ako obloha.

Inalfa Roof Systems
Slovakia, s.r.o.

Priemyselná 573/3
922 02 Krakovany